• BIST 100
  1.468,49
  % 0,90
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  607219,493
  % -1,55
 • ETHEREUM/TL
  39546
  % -0,91
 • RIPPLE/TL
  10.58
  % -1,62
 • TETHER/TL
  9.61
  % 2,96
 • LITECOIN/TL
  1901.08
  % -2,76

Litecoin, Steem, Zcash Fiyat Analizi: 25 Aralık

Litecoin, Steem, Zcash fiyat grafikleriyle 25 Aralık piyasa Analizi.

Litecoin, Steem ve Zcash’in beğenileri arasında LTC, 2 aylık getirileri basın zamanında şaşırtıcı bir şekilde% 126 iken geri kalanı negatif bölgedeyken ayakta kalan tek alt gibi görünüyordu. Alt sezon yaklaşırken, bu altcoinler yakında fiyatlarında bazı olumlu değişiklikler görebilir ve aynısı bu kripto para birimleri için teknikler tarafından da vurgulandı.

LiteCoin

kripto para analizi
litecoin, steem, zcash fiyat analizi: 25 aralık 4

Litecoin zamanının dışında ve bunun temel nedeni destekçileridir. LTC hayatta kalırken, ilk 10’da yer alan meslektaşları hiçbir yerde görünmüyor. Ancak basın zamanında LTC, bir umut işareti olarak 0.618-Fibonacci seviyesinde konsolidasyon gösterdi.

LTC’nin 86.88 $ ‘da 0.5 $-Fibonacci seviyesine düşme şansı kalmasına rağmen, yine de yükselişteydi.

Ayrıca, RSI göstergesi, bir sıçrama kaydedebileceği bir seviye olan nötr bölge [50-seviye] yakınlarında kısa bir düşüş kaydetti. Bununla birlikte, RSI’dan farklı olarak, OBV göstergesi o kadar düşmedi, bu da fiyat düşüşünün, onu destekleyecek gerçek hacimler olmadan abartılmış olabileceğini gösteriyor.

Bu nedenle, LTC genel olarak yükselişe geçti.

STEEM

steem
litecoin, steem, zcash fiyat analizi: 25 aralık 5

STEEM, son 4 günde fiyatında ciddi bir düşüş gördü ve değerinin neredeyse% 33 oranında değer kaybetmesine yol açtı. Bu düşüş gibi görünse de, STEEM 0,1464 dolarlık destek seviyesinde oturuyordu, bu nedenle fiyatın sıçrama şansı kaldı. Dahası, bir öncekinden yaklaşık% 11 oranında başka bir destek daha olduğundan, düşüş korkutucu olmazdı.

RSI göstergesi aşırı satım bölgesinin derinlerindeydi ve yükselmek için mücadele ediyordu. Aynısı Stokastik RSI denerken görüldü, ancak birçok yükseliş kesişiminde başarısız oldu.

Genel olarak, STEEM yakında bir sıçramaya hazır görünüyordu.

ZCash

zcash
litecoin, steem, zcash fiyat analizi: 25 aralık 6

Zcash, 23 Aralık’ta büyük bir fitil gördü ve desteğini altın cep bölgesinde buldu. Buradan bir sıçrama olasılığı çok yüksek görünüyordu. ZEC 0,65-Fibonacci seviyesine [47,80 $] düşse bile önemli olmamalı.

OBV göstergesi düşen hacimlerin altını çizdi ve MACD göstergesi sıfırın altında geniş bir düşüş eğilimi kaydetti. Göstergeler, küçük bir düşüşün geldiğini gösteriyor, daha önce de belirtildiği gibi, 47.80 $ seviyesini bir kez daha test edebiliriz.

Her şeye rağmen, ZEC’in bu düşüşten sonra yükseliş göstermesini bekleyebiliriz.